Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitő van ez és mit lehet...

Mitő van ez és mit lehet tenni ellene? Trollok: OFF

Figyelt kérdés

Operát használok winxp alatt és valami bővítmény be van épülve (szerintem) mert egy idő után újra indul a böngésző teljesen bezáródik utána meg újra megnyílik (privát böngészést használok mert öcsém is ezt a gépet használja néha és én olyan oldalakat látogatok hogy ha belépve maradok jobb ha nem fér hozzá (perverzebbek kedvéért leírom hogy tőzsde kereskedelmi oldalak és ahoz jobb ha egy 12 éves nem fér hozzá :DD)) na szóval ez a bővítmény van benne és hiába tiltom le ha újra indul ismét benne van a bővítmény:

[link]

naponta úgy 4-5x indul ujra tehát nem sokszor de elég zavaró tud lenni ha éppen egy komoly beszélgetésben vagyok vagy épp befektetés előtt olvasnék híreket :(



2015. nov. 8. 07:56
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem hozzá tenni hogy mint lehet lent az óra mellett látni aktív az AVG is
2015. nov. 8. 08:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Letiltás helyett az eltávolítás sem használ ?

Amúgy a kulcsoknál ott a válasz: vírus.

Futtass le egy malwarebytest.

Hosszútávú megoldásként pedig érdemes lenne elgondolkodni az OS-ed lecserélésén.

2015. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem az eltávolítás sem használ :)lefuttatok egyet :) az OS-re meg annyit hogy ez a gép nem igen vinne el mást mert elég öreg konfig ezt csak ritkán használom mert ott a notebook-om is.

1,25gb ram

2.8ghz intel p4 procsszor

64mb VGA


és öcsém az online játszik mármint COD és CS-t tolja rajta szal sztem akadna neki win7-el vagy 8-al :/

2015. nov. 8. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a malwarebytes sem használ , akkor 2 lehetőség maradt: újratelepíted vagy megszabadulsz tőle :>


Amúgy van alternatíva , pl egy linux disztró simán fut egy ilyenen.

2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz már jó lett :) malware használt 1273 kértevő volt a gépen :DD
2015. nov. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!