Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom alternatíva?

Telekom alternatíva?

Figyelt kérdés
Most lett elegem a sz@rházi telecomból, állandóan a probléma van velük, amatőr, semmirekellő, hozzánemértő banda. Tudtok javasolni alternatívát, akik tudnak adni jóminőségű, gyors és jó árú kábeltévét és internetet? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 9. 11:21
 1/6 Tengor ***** válasza:

Hopp... egy tökéletes ember...

Első körben célszerű lenne elárulni, hogy mégis hol akarod a telekomot leváltani.

2015. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XIII.kerület
2015. nov. 9. 11:34
 3/6 Tengor ***** válasza:
2015. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Digi, upc - ről tudok nálunk.

Bármelyiknél lehet szolgáltatás szünet....

2016. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben váltottunk UPC-re. Igen, itt is vannak néha problémák, de nem összehasonlítható a hozzáállás meg a munkamorál. Náluk dolgoznak is az alkalmazottak, hajlandóságot mutatnak , hogy segítsenek, és nem heteken keresztül ülnek a problémán, elvárva, hogy közben azért fizessél. Max. néhány órán belül orvosolják a gondot, és elszámolják a havi számlában!!! Nem beszélve arról, hogy kevesebb pénzért jobb tévéképminőséget és 2ésfélszer akkora internetet adnak. Mindenkinek csaj ajánlani tudom őket!
2016. jan. 15. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

4 es hsz-es vagyok.

1 jó év még a hűségidő. Ha felmondjuk, kötbéres valószínű.

100 megásnak mondták a netet. Ténylegesen mennyi, nem tudom.

1995 - től Matávosak vagyunk. 2003 körül internetet is előfizettünk. iptv pár éve. tavaly ősszel volt netkimaradás. tegnap tv nem volt. nem sűrű ez a probléma, túléljük. Csak bosszantó.

Még jó hogy nem " jelöltünk " film / műsorfelvételt...

Most van adás...

2016. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!