Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez miért van? Jobb a netem...

Ez miért van? Jobb a netem mégis ilyen lassú a feltöltés.

Figyelt kérdés

Azokon a letöltés/feltöltés mérő oldalakon megnéztem és 10Mb/s a feltöltési sebességem...


Utorrenten letöltöttem több dolgot is, de az összes csak 1 kb/s -al meg 4 kb/s -el tölt vissza... Hihetetlen, miért van ez?!



2015. nov. 11. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert pl. senkinek nincsen rád szüksége. Mármint tényleg: rengeteg a seeder, te már csak egy vagy a sok közül. Ha vannak valakik, aki szerverről seedelnek mondjuk 100MB/s-al, akkor azokhoz képest te mi vagy? Sajnos nem tudsz mit tenni, seedeld így.


Legrosszabb esetben a torrent beállításaiban is lehet a hiba.

2015. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem, de így a hülye nCore Hit and run-olt-nak fogja számítani :( De gáz
2015. nov. 11. 17:54
 3/17 anonim ***** válasza:

Torrentkliens által használt port mindenhol nyitva (tűzfal, router, kábelmodem, stb.)?

Illetve ha Telekom-os vagy nézd meg, hogy nem vagy-e véletlenül NAT mögött? Mostanában elég sok emberrel eljátszották ezt...

2015. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Telekomos vagyok, de nem tudom mi ez a NAT-os dolog. :/
2015. nov. 11. 17:56
 5/17 anonim ***** válasza:
ncore csak akkor számolja hit n runnak, ha nem seedeled legalább 48 óráig (vagy 72 mittomén). Tök mindegy mennyit töltesz vissza, a lényeg, hogy seedbe legyen.
2015. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána, elég sok helyen írtak róla...

Ha meggyőződtél róla, hogy NAT mögött vagy, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy publikus IP-címet szeretnél. Elvileg adnak.

nCore: Úgy tudom annyi a szabály, hogy letöltés után x időn belül 48órányi ideig seedelned kell amit letöltöttél. Hogy tölti-e tőled valaki az adott torrentet, az szerintem mindegy.

Illetve nem tudom, nézi-e az nCore, hogy passzív vagy-e. Nézi?

2015. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez úgy történik, hogy hónap végén ha meglesz az 5 (nekem ennyi, mert kezdő rangon vagyok) hit and runolt torrent akkor törlik a profilod vagy valami ilyesmi, na most 3 instant kezdő HnR az nagyon jó lesz... főleg ha még szeretnék letölteni... :(
2015. nov. 11. 18:05
 8/17 A kérdező kommentje:
HnR-nek pedig az számít, ha nem töltöd fel a letöltött fájl méretét a hónap végéig.
2015. nov. 11. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el alaposabban a szabályzatot.

Ha nem töltöd fel 1.000 arányig VAGY nem seedeled 48órán keresztül, akkor számít hit&run-nak.

2015. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Könyörgöm, olvasd már el a Wiki-t! Legalább egyszer. (utána nem lesz "hülye nCore")
2015. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!