Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mit jelent a...

Facebookon mit jelent a fényképek melletti szám, rögtön a kezdő adatlapon? Pl: Fényképek * 102

Figyelt kérdés

Nem tudok rájönni, hogy mit takarhatnak ezek a számok.


Egyik ismerősömnél pl 102-t mutat jelenleg, de nincs feltöltve 102 képe.

Tegnap még 94 volt, pedig nem látom, hogy bármiféle fényképet feltöltött volna...


Vagy lehet, hogy csak úgy töltötte fel a képeket, hogy egyéni beállítással? (pl hogy én azok között vagyok, akik nem láthatják a képeket)



Előre is köszi a válaszokat



2015. nov. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az ismerősök számát jelentheti?
2015. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert felette mutatja az ismerősöket és ott jelzi is, hogy pl 200 ismerős (6 közös)


Ez valami más lehet.


De hozzátenném, tegnap többször megnéztem az illető adatlapját kíváncsiságból, és egyszer 94 volt a szám, utána 95, később újra 94

Ma meg 102


Érdekes és már másnál is láttam ezt. Már nagyon érdekelne :D

2015. nov. 14. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez bug. Nekem van kb. 3 kepem, de ha ugy nezem az adatlapot, mintha mas nezne, 80-90-100 kepet ir... Mar jo regota.
2015. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az szép :D

Igen, szerintem is erről lehet szó, mert naponta ugrálnak a számok..

Köszi a választ :)

2015. nov. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!