Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rengeteg oldalam nem töltődik...

Rengeteg oldalam nem töltődik be. Videókat nem játszik le egyik böngészőm sem egy hete. Ez vajon miért van?

Figyelt kérdés

Firefox: A biztonságos kapcsolat sikertelen, a kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben. ...nem jeleníthető meg, a kapott adatok hitelessége nem ellenőrizhető.

Chrome: Ez a weboldal nem érhető el. ERR_CONNECTION_RESET


Igen, ...és a gép dátuma, órája jó.

Nem vagyok egy PC szakértő. Ha van megoldás, legyetek szívesek köznyelven, szóval érthetően. :) Köszönöm!


2015. nov. 15. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Másik böngészővel is csinálja? Próbáltad újratelepíteni a Foxot?

G.

2015. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, chromemal is csinálja. firefoxot teljesen újratettem. és feltételezhetően nem is a szolgáltató a ludas, mert másik laptoppal ugyanonnan tökéletesen megy minden.
2015. nov. 15. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt próbáld meg:

[link]

G.

2015. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldotta meg a problémát.
2015. nov. 15. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán ebben lesz valami megoldás:

[link]

G.

2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm. Semmi nem használt neki. Mivel a gépen lévő többi böngésző is így működött, arra a következtetésre jutottam, hogy rendszerszintű a baj. a win10-re frissítés (egyelőre) megoldotta a problémát.
2015. nov. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!