Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook zárolás, de miért? 1...

Facebook zárolás, de miért? 1 hét alatt 3-4 ezren jelöltek be. Erre zároltak és hivatalos okmányt kérnek.

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni a facebookommal kapcsolatban!

Elkészítettem idegennyelvű oldalamat,természetesen a nevem lefordításával angolra.

Majd 1 hétre rá zároltak azzal a címszóval, "amíg nem tudom igazolni fényképes,születési idővel ellátott hivatalos okmánnyal,hogy én vagyok,addig nem tudok majd belépni"


(1 hét alatt kb 3ezer ember jelölt be.Ezért zárolhattak?)


Mivel nincsen angolosított" okmányon szereplő nevem,így nem tudom bizonytani,másrészt facebookon nincs is fent arcképem. Így máris 2 lehetetlen dolgot kérnek.

Telefonszámmal regisztráltam,szeretném,ha végre történne valami.Szeretném visszakapni a facebookom..



2015. nov. 15. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy angolra lefordított neved egy hírességére hasonlít - nyilván ezért kérnek hivatalos okmányokat, nem a 3-4 ezer jelölés miatt.
2015. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges,de mégis hogy lehetne megoldani?

Elolvastam hvg-n hogy szúrópróba szerűen felkérnek embereket hogy igazolják magukat,de ha egyszer nem tudom..kihez vagy hova forduljak?

2015. nov. 15. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

A neved angolul is az kell legyen, mint eredetileg. Az a bibi, hogy "lefordítottad" angolra a nevedet.

Az "angolosított okmányon " sem tudnád bizonyítani a valódiságodat, mert nevet nem fordítanak angolra.

2015. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert nem magyarországon születtem és 4 éve magyarosították a nevem,tehát van ilyen.
2015. nov. 15. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, akkor lassan mondom, hogy érthető legyen: CSAK AZT A NEVET HASZNÁLHATOD, AMI AZ ANYAKÖNYVI KIVONATBAN, ill. SZEMÉLYIBEN VAN! ha eredetileg nem angol volt a neved, amit magyarosítottak, akkor nem használhatod - ergo szépen megírod nekik, hogy nem tudod bizonyítani és törölhetik.
2015. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor megvan az eredeti anyakönyvi kivonatod, amivel tudod igazolni a nem magyar nevedet. Már ha az egyezik a most angolosított neveddel.
2015. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért van nekem olyan érzésem, hogy a kérdező felfedezte: "lefordítva" valaki hírességre hajaz a neve?

Nyilván az sem véletlen, hogy nincs fotó mellékelve, ugye...


"nincsen angolosított" okmányon szereplő nevem" - tehát nem az volt az eredeti, magyarosítás előtti neve...

2015. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem hasonlít a nevem semmilyen hírességéhez.

Fitnesz blogot indítottam magamról.


Eleinte arc nélküli képekkel,mert rengeteg a beszólogatás,irigykedés stb..Aztán ugye rögtön letiltottak.

2017. jan. 12. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!