Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A googlén keresgélek, egyszerc...

A googlén keresgélek, egyszercsak a keresési eredmény helyett azt írja ki, "Rendszerünk szokatlan forgalmat észlelt az ön hálózatáról. Azonosítsa magát az alábbi szöveg begépelésével. " -Mi ez?

Figyelt kérdés
Explorert használok, hiába töröltem minden előzményt, és bármit keressek, ezt írja ki a google. -Én meg nem akarom begépelni a szöveget azért se! Mit jelentsen ez a google részéről?! Vagy mi ez egyáltalán?
2015. nov. 16. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Virusirtot milyet hasznalsz?
2015. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

HP laptop, Windows 7 Enterprise, és ahogy olvastam a válaszod, eszembe jutott a "Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra" Visszaállítottam, és utána rendesen működött a google!! A Windows Defender ellenőrizte a gépet és nem talált semmit.

A kérdés akkor is megvan; Mi volt ez?

2015. nov. 16. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel virus, kemprogram. Ha legkozelebb talalkozol ezzel, a Malwarebytes nevu program ingyenes valtozatat futtasd le.
2015. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem.
2015. nov. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!