Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri megvenni ezt a kis...

Megéri megvenni ezt a kis csomagot webshop indításához?

Figyelt kérdés

[link]


így árra se vészes meg belelapozva jónak tűnik de a fene tudja valakinek saját tapasztalat esetleg ismerősi körben vagy hallott valamit erről?



2015. nov. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0 hozzaertes eseten biztos jobb mint a semmi, eddig en csak csalodni tudtam az ilyen emberekben, csak eladjak magukat de a legtobb az nagyon atlatszoan kokler. Szakembereket erdemes jobban megfizetni, temahoz kapcsolodot, nem pedig a nagydumas mindenhez kicsit ertoeket. De ennyiert biztos megeri egy teljesen kezdonek, ha se info - se marketing ismeret nincs. De a jogi resze peldaul nevetseges es haszontalan lehet.
2015. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tibusz0211 ***** válasza:

Hát nézd, webáruházat nem fognak neked készíteni, sőt segíteni sem fognak benne. Ez egyfajta tanácsadás, információbázis. Ha nincs webáruház, de szeretnél, akkor itt bizonyos összegért elolvashatod körülbelül az informatika és e-kereskedelem belső ügyeit. Mit hogyan célszerű, mi a jogi háttere. Azért többoldalas kódmintákra ne számíts!

Ha van webáruházad - és nem ingyenes sablon - akkor a fejlesztője körülbelül ugyanezt elmondja neked egy kávé mellett.


Az, hogy egy áruház sikeres lesz, nem minden esetben a weboldal design-on múlik, és nem is a találati listán. (Lásd e-bay és társai) Ugye nem egy agyonbonyolított csillogó-zenélő portál... Nagyon sokat számít, ez kétségtelen, de ennél messzebbre kell látni. Ha van egy termék amit forgalmazni szeretnél és eljuttatni emberekhez, ahhoz sokkal inkább vállalkozási ismeretek és üzleti terv kell. Ennek az egész mókának csak egy eleme egy webáruház.


Ha keveset tudsz róla és érdekel a téma, akkor megérheti olvasni róla, tanácsot kérni, esetleg lefejlesztetni velük külön egy áruházat. Amúgy nem kamu cég, nyugodtan megbízhatsz bennük.

2015. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
készíteni tudom h nem fognak nekem (lehet kicsit rosszul fogalmaztam) ezekből a megvásárolható kis "füzetekből" az alapokat megtudni/megtanulni ilyen téren megéri e de megkaptam a választ mentek a zöld kezek köszi
2015. nov. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!