Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen a badoon miert kell...

Ezen a badoon miert kell fizetni h valami nőre rátudjak írni?

Figyelt kérdés
Allandoan h fizessek be 40 kreditet stb persze a legtöbb ocsmanyra rátudnék írni de azt hagyom minek kell ezt is fizetőssé tenni?befizetni meg nem merem mobilszámláŕoĺ

2015. nov. 19. 14:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mondhatsz bármit nem fogsz megbántani de nemkellene személyeskedni csak érdekel h ezért is mért kell fizetni?
2015. nov. 19. 14:43
 12/21 anonim ***** válasza:

"nemkellene személyeskedni"


Ezt így vicces pont tőled hallani, mikor az első segítőkész emberbe belekötöttél... :D

2015. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kösz srácok a mosolygós percekért munka közben :DDD
2015. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem célom, hogy megbántsalak, csak kissé "tesztoszteron szaga" volt a kijelentésednek.... amolyan: "akkora macsó vagyok hogy én minden nőt megkapok" és ezt nem bírtam szó nélkül hagyni.


A társkeresők fizetősek. A szerverek üzemeltetése sok pénzbe kerül, a felhasználók nem szeretik a reklámot és még bevételt sem ártana termelni így nem maradt más mód, mint tarhálni minden szolgáltatásért.


Egyébként rengeteg helyen lehet még ismerkedni akár személyesen is, de vannak más társkereső oldalak is. Hajrá. Azért némi pénz nem árt, mert többre értékelik (a normális) nők ha elviszed őket valami kulturált helyre randizni vagy vacsorázni.

2015. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj h nagyon válogatos vagyok de akkor is egy üzenetváltáshoz nem akarok fizetni úgy h még mást is leemelhetnek a kártyámról
2015. nov. 19. 14:58
 16/21 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg én várok el sokat.
2015. nov. 19. 15:13
 17/21 anonim ***** válasza:
igen elég sokat vársz el.. egy ingyenes szolgáltatást ami a készítőknek rengeteg pénzébe került.. inkább járj el helyekre azt mondtad nincsenek ilyen gondjaid..
2015. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk amúgy szerintem pont a badoonál elég jó esélyeid vannak, ha akkora "macsó" vagy. Ha jól nézel ki, akkor napi 10-20 nő rányomja a tetsziket, és azoknak tudsz írni, még válogathatsz is.
2015. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Aki az életben tud csajozni, az a neten is. Aki az életben sem, az a neten sem. Az ilyen oldalak a jó pasiknak újabb lehetőségek a zsákolásra, a csúnya csóró balfékek ugyanúgy nem érnek el semmit.
2015. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Lávolt tegnap egy elég szép csaj szóval de ha nem lávolt volna akk fizethettem volna ez a nevetséges
2015. nov. 20. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!