Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet a felugró ablakok...

Mit lehet a felugró ablakok ellen tenni?

Figyelt kérdés

Néhány hete minden böngészőn random felugró ablakok jelennek meg (mindenféle fura ajánlatokka), 5 percenként legalább egy. Vagy ha linkre kattintok, előtte mindig ez ugrik fel.

A böngésző letörlése nem megoldás, újratelepítés nem oldotta meg a gondot.

Adblockot is töltöttem le, de az csak weblapokon megjelenő reklámok ellen hatásos.



2015. nov. 22. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és Win7-em van.
2015. nov. 22. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy ne indíts el vírusos exéket, mert hiába van vírusirtód, a te hülyeséged ellen nem véd. Ezerszer le lett írva, azok tönkrevágják reklámprogramokkal a böngésződet. Futtass le egy malwarebytes-t hátha segít.
2015. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de honnan lehet tudni előre, hogy egy exe fájl vírusos? Ha tudom, akkor nyilván nem kezdem el feltelepíteni vagy letölteni. Amúgy is mióta újra raktam a rendszert, csak néhány dolgot töltöttem le.
2015. nov. 22. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, hogy gyanúsan kis méretű, és amit letöltöttél annak nem is exe-nek kéne lennie. Én is szedtem le egy mp3-at és exe jött le. Töröltem is a francba, megkerestem máshol.
2015. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na meg a nem megbízható helyről leszedett Windows aktivátorok a slágerek, amik kapásból tönkrevágják és telerakják minden sz.rral a rendszert.
2015. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bevált a malwarebytes :)
2015. nov. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!