Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet virtuális wifit...

Hogyan lehet virtuális wifit létrehozni?

Figyelt kérdés

Kérlek gondolatjelekkel lépésről-lépésre írjátok le, nem sűrűn csinálok ilyesmit!

KÖSZÖNÖM előre is!


2015. nov. 23. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az a virtuális wifi? :D
2015. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hálózatot hozol létre amire feltudsz csatlakozni..
2015. nov. 23. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

nézd el tudatlanságomat, de szerintem te vagy a virtuális vagy a wifi szó jelentésével nem vagy tisztába.. virtuális hálózatot általában gépen belül szoktak létrezhoni (pl virtuális gépnél), vagy különböző hálózatokat kötnek össze úgy, mintha egybe lennének (vlan), de virtuális wifi különösebben nem létezik..

2015. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én az egyes számú verzióra gondoltam :D
2015. nov. 23. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint a gazdagépben levő fizikailag létező vezetéknélküli (wifi-szabványú) interfészét (bővítőkártyát/USB-sticket/...) akarod elérni a virtualizált vendéggépről?


Ez esetben milyen virtualizációs környezetet - Vmware, VirtualPC, Virtualbox, KVM, Parallels,... - használsz?

Milyen a vezetéknélküli interfész gyártója és típusa?

Milyen a gazda- és milyen a vendég operációs rendszer?

2015. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írok privátot mert a linket nem engedi betenni.
2015. nov. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!