Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől szünnek meg Youtube-n a...

Mitől szünnek meg Youtube-n a csatornákra való feliratkozásaim?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy egyik csatornára sem vagyok feliratkozva, amikre eddig fel voltam. Szépen újra feliratkoztam az egészre és másnapra megint leiratkozódott az egészről (tudom, kicsit furcsa a kifejezés). Ez mitől lehet és mi rá a megoldás?

Előre is köszönöm.



2015. nov. 24. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Okosteloról, tabletről, iPad-ról, laptopról, pc-ről iratkoztál fel? És milyen böngészőt használsz?
2015. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PC - ről és Chrome-ot használok már évek óta, de eddig ilyesmivel nem találkoztam...
2015. dec. 1. 01:48
 3/7 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is! Megoldodott?
2015. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( Tesztből tegnap feliratkoztam egy csatornára, de mára már megint leiratkozott... Furcsa, eddig egyáltalán nem találkoztam ilyesmivel.
2015. dec. 2. 22:35
 5/7 anonim válasza:

Na ugyan ez van nálam is.

Valamelyik nap én is visszairatkoztam pár csatornára másnap eltűnt mind, mintha valaki leiratkozna róluk.

A windows-t is újratelepítettem más okból de gondoltam hátha megoldódik ez a probléma is, de nem!

És ami még érdekes van egy másik csatornám is, ott nem jelentkezik ez a jelenség.

2015. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát ezt nem értem! Ma bekapcsolom a gépem mondom megnézem a youtubot hogy a tegnap próbából feliratkozott csatornám hátha megvan. Hát láss csodát nemhogy az megvan, hanem ott az összes amire fel voltam iratkozva teljesen döbbenten néztem hogy most mi van? (persze örültem is neki) De sajnos a megoldást most sem tudom!  Mert semmit nem csináltam a géppel nem kapcsoltam se ki se be rajta semmit nem váltottam böngészőt egyszerűen csak megjelentek az eltűnt feliratkozásaim!

Valami frissitésre gyanakszom vagy a windows-nál vagy a google-nél.

Nálad van valami változás?

2015. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is visszaállt magától az összes! :D Gondolom valami youtube bug lehetett, amit javítottak. Egyébként írtam volt a youtube stuff-nak is a problémáról.
2015. dec. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!