Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore seed-elés, mi a megoldás...

Ncore seed-elés, mi a megoldás a problémára?

Figyelt kérdés
Letöltöttem két filmet is és hát nézem, nézem aktivitásban, de azt írja ki hogy leech, és (természetesen) hogy 0 B-ot töltöttem fel. Aztán, ahogy itt olvasgattam, azt írták, hogy akkor írja ki, hogy leech, amikor még nem töltötte le az ember az egész filmet. Hát akkor eszembe jutott, hogy amikor elindítottam a torrentet, a letölteni kívánt fájlok közül kiszedtem a film "Sample"-ét, mivel úgy gondoltam, azt most minek töltsem le, arra nincs szükségem. Általában nem foglalkozok vele, azt is letöltöm, de most nem tettem. Ilyenkor újra indítsam el a letöltést, de úgy hogy csak azt a fájlt töltöm le amit kihagytam? Van ennek értelme?

2015. nov. 24. 20:32
 1/5 optimus8 ***** válasza:
100%
Mivel nem a torrent 100%-át szedted le, ezért mindig is leecher leszel arra a torrentre az oldal szerint. Ha kivetted csak a sample fájlt, akkor pofonegyszerűen csak kijelölöd a torrentet és a fájl listában a prioritását normálra állítod (utorrent esetén) és máris elkezdi letölteni a kihagyott fájlt. Minden programnak képesnek kell lennie erre, szóval emiatt hülyeség letörölni az egészet és újra leszedni.
2015. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, felesleges a sample-t is leszedni utólag, a seed, illetve a seed időd igy is ketyeg.


Nem kell megijedni, rengetegen csinálják, nem te vagy az egyetlen. Nekem is volt már úgy hogy egy sorozat évadjából csak egy rész kellett mert már csak az hiányzott, nem töltöttem le az egész évadot, csak azt az egy részt.


A lényeg hogy a seed előírást teljesítsd, tehát vagy visszaosztod a letöltött adatmennyiséget 1-es arányig, vagy 48 órán keresztül seedeled.

2015. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ui.:

A sample-t én se szoktam letölteni ;)

2015. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 optimus8 ***** válasza:
Én sem, mert hát minek, ha tudom, mit akarok nézni...
2015. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült beállítani, köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. nov. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!