Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet mozillában...

Miért nem lehet mozillában megnyitni az iwiwet?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki: XML feldolgozási hiba: nem jól formázott

Hely: [link]

2178. sor, 37. oszlop:return this.gsub(C,function(D){if(--B<0){return D[0]


2008. szept. 13. 16:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nálam nincs semmi gond vele.Simán be tudtam lépni!
2008. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, a kérdésben szereplő linkre kattintva is megjelenik az iwiw, pedig nekem is Mozilla Firefox-om van!

A gépeddel, vagy annak a beállításaival lehet valami probléma!

2008. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is működik.
2008. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem működik Firefoxban, az csak a Térkép.
2008. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Re: "Ami nem működik Firefoxban, az csak a Térkép."


A második válaszoló vagyok, és nálam a tékép is működik.

Java - kell hozzá!

2008. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden bejön az iwiwen, Firefoxszal itthon és Mozillával a suligépeken. Nincs valami letiltva a böngésződben? Megfelelően van frissítve? Java van? Nem törölted véletlenül a program egy részét? Nem lehet hogy elment az áram / rosszul állítottad le a gépet és megsérült a Mozilla? Nálam eddig ezek okoztak furcsaságokat.
2008. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél nem működik az iwiw firefox alatt (ez a firefox és a honlap együttes hibája).

Ezen felhasználók úgy tudják kivédeni a hibát ha nem a [link] címet használják hanem a [link] címet.

A kettő ugyan az csak az utóbbi működik firefox alatt is mindenkinél.


Sajnos az iwiw-en kívül még létezik egy-két olyan oldal amelynél gondot okozhat ez a kis bug (hiba) ennek kivédésére egy jó lehetősége az IE Tab nevű Mozzila Firefox kiegészítő telepítése (ekkor lehetősége van Internet Explorer motor emulációt végrehajtani firefoxban) és így tökéletesen megnyitja az egyébként nem működő oldalakat is.

Ezt a kiegészítőt le lehet tölteni innen:

[link]


Sok sikert!

2008. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
frissitsd a firefoxott bővitményekkel és akkor müködik vagy töltsd le az operátt vagy az explorerrel nyisd meg
2008. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
régebben működött, belépett, de nemrég felraktam itunes miatt a safarit, és azóta csak azon nyitja meg, az explorer új verzióját nem tudom rá telepíteni, ezért nagyon lassú,és a safari is az.Amúgy a kérdésem az volt,hogy "Miért nem tudom megyitni mozillában az iwiwet" csak nem engedte ezt beírni mert hogy az emberek tudják hogy nem tudom a kérdésre a választ.....de közsi a válazsokat,majd megnézem wiw.hu val is,csak most másik gépnél vagyok.(:
2008. szept. 13. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legújabb Java van telepítve, mégse jó a Térkép. Valaki tudja miért?
2008. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!