Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törli le minden áldott...

Miért törli le minden áldott alkalommal az nCore a Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan című filmet, annak ellenére hogy szabályoknak megfelelően vannak feltöltve?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd, ők törlik le.
2015. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minőségi gond lehet vele. Az esetek 90%-ban ez miatt törlik.
2015. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Wiki -> Kérési szabályzat -> Tiltott anyagok.


Megértem, hogy miért tiltanak le magyar filmeket, de a WoW-ot?

2015. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy van ilyen kivétel lista. Pff gáz amúgy, hogy nincs kitéve az indoklás.

Pont a szellem szabadságáról szólna ez a szájt. De nem csak általános tiltások vannak (kamerás felvételek), hanem konkrét tartalmak is. Übergagyi.

Kressztudást fejlesztő program tiltása? wtf?

Különben már évek óta észrevettem, hogy az nCore kezd bűzleni. Ezek a fizetett gagyi béna zenekari hirdetések is a főoldalon?

Nem tudna valaki egy jó ncore alternatívát, ami nem szenved ezekben a betegségekben?

2015. nov. 26. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem véletlen vannak ezek tiltva, hanem szerzői jogi problémák miatt, ha a szerző/üzemeltető ír leveszik.

Ha nem tetszik, van még rengeteg más torrent oldal (pl.: microbit, bithumen)

2015. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!