Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google-t használva (is) az...

Google-t használva (is) az előzmények törlése gomb inaktív. Hol lehet beállítani, hogy tudjak törölné és ne kezdje automatikusan felajánlani a keresési szöveget, amit elkezdek beírni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mented az előzményeket?

És bocs a kérdésért, de nem kevered az előzmények felajánlását a mindenki más számára beállított intelligens szövegkiegészítésekkel?

2015. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Két külön dolgot írtam le egy kérdésben:

1, Szeretném törölni az előzményeket,de a gomb inaktív, nem lehet rákattintani

2, Ahogy elkezdem begépelni a szöveget a google keresőben, alatti feldob lehetséges szövegeket, hogy miket kereshetek. Azaz pldul elkezdem beírni, hogy youtube és egyből alatt feljön, hogy youtube letöltés, youtube videók stb.

2015. nov. 27. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A második miatt ne aggódj, a Google megpróbálja kitalálni, mire kereshetsz rá. Nem a saját előzményeid, hanem az ő saját, általános keresési statisztikái alapján.


Az előzmények törlése talán éppen azért inaktív, mert eleve nem jegyezteted meg vele az előzményeket?

(És amúgy Google fiók vagy Chrome böngésző?)

2015. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha lilával írja, és mellette, hogy előzmények törlése, akkor azok a tieid. Ha nem, akkor csak találgatás.


Felmentem a googlere

Beírtam

delete google search history

[link]

Itt navigálsz kicsit és meglesz ez: [link]

Itt (ahogy írja):

Visit the Web & App Activity page. You may be asked to sign in to your Google Account.

In the top right corner, touch Menu > Delete > Advanced.

Touch All time > Remove > Delete.

2015. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!