Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Rendelést hogy kell...

SOS! Rendelést hogy kell visszamondani?

Figyelt kérdés

Mall.hu-ról tévedésből kétszer rendeltem meg egy mosógépet. Még azt írja, hogy nyitott a rendelés.


"Rendelés lemondása - A vásárlástól való elállás


Rendelés törlése


Amíg nem kapta kézhez a terméket - vagyis „nyitott” a megrendelés – Ön is törölheti a rendelést a saját Fogyasztói fiókjában azaz az Ügyfélközpontban.


Rendelés törlésének lépései:

Jelentkezzen be az oldalunkra

Lépjen be az Ügyfélkozpontba

Kattintson a „Rendeléseim” ablakra

Válassza ki az aktuális rendelését a rendelésszám alapján.

Ha egy terméket rendelt: Kattintson a fent látható „Megrendelés törlése” linkre.

Ha több terméket rendelt: Törölje a termékeket egyenként a „Tétel törlése” inkre kattintva. A lemondáshoz az összes tételt törölnie kell."


Odáig eljutok, hogy "rendeléseim" rámegyek a lemondani kívánt termék számára. Utána semmi lemondással/törléssel kapcsolatos linket nem találok.

Valaki, aki tudja hol is kell pontosan a nyitott rendelést visszamondani, az segítene?


2015. nov. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel írtam nekik e-mailt, amire szerintem már nem fogok választ kapni, csak hétfőn.

Többször próbáltam telefonon felhívni őket, de vagy az én telefonommal van a baj, vagy ők vannak túl terhelve (black friday)


Még nyitott a rendelés, azért kérném hogy aki tudja hol találhatom a termék törlése funkciót, az segítsen!

2015. nov. 27. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani (telefonon elbírtam érni őket)
2015. nov. 27. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, semmi törlési lehetőség.
2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bodnár László válasza:
Segítséget szeretnék kérni ha már nem tudom törölni a rendelésem akkor még telefonon le tudom mondani? Kérem segitsenek
2021. júl. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem igen!

De ha már a kiszállítónál van a csomag, akkor is ott a 14 napos elállási lehetőség.

2021. júl. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!