Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! Mi a baja a böngésző...

SEGÍTSÉG! Mi a baja a böngészőmnek?

Figyelt kérdés
Akármire kattintok, előugrik valami új lap, ablak, néha játékok, néha hirdetés, és nem tudom miért tudnátok segíteni; lehet azért mert tegnap letöltöttem pár játékot ilyen oldalakról, mint pl. oceangames meg ilyen névtelen ismeretlen oldalakról, tudnátok segíteni hogyan állítsam le az előugró lapokat, vagy hogyan töröljem ezt a rejtett vírust???

2015. nov. 27. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

töltsd le az adwcleaner-t [link]


vagy a anti malware bytes, azt simán csak demoban tudod letölteni, az pedig nem jó semmire, de torrenten fent van a normális verzió, ami már letakarítja (ncore-on fent van)

2015. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Ki fogom próbálni, de tidnátok tanácsonli valami olyasmit is amihez nem kell letölteni semmit, mert eddig sem volt semmi a gépen és jó volt cssk letölthettem valami vírust, (egyébként chrome böngésző), köszönöm a válaszokat, minden tanácsot meghallgatok! :)
2015. nov. 27. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmit letölteni, próbálkozz meg egy rendszer-visszaállítással.
2015. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mégis rászántam magam és letöltöttem a Google-ból egy teljesen eredeti szoftvereltávolító programot, a Google sugójából és eltávolította a talált fáljt, és mostmár teljesen jó, nincsenek felugró ablakok! :)
2015. nov. 28. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi!
2015. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!