Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki ismeri és mi a véleménye a...

Csibehad kérdése:

Ki ismeri és mi a véleménye a boxy2.com fájlfeltöltő oldalról?

Figyelt kérdés
Ha oda feltöltöm a kedvenc filmemet, hogy bármikor bárhonnan megnézhessem, mi a garancia erre? És előfordulhat-e, hogy a hatóság törölteti onnan?

2015. nov. 28. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasod el a felhasználási feltételeket? Még magyarul is van megadva:


[link]


"A felhasználó köteles az oldal használata során tisztességesen, mások jogainak és érdekeinek szem előtt tartásával eljárni. A felhasználó köteles az alábbi korlátozásokat szem előtt tartani annak érdekében, hogy az oldal használatára vonatkozó szabályokat se szándékosan, se gondatlanságból ne sértse. A felhasználó köteles az oldal használatának szabályait tiszteletben tartani. A Szolgáltató a tilalmat rendszeresen megszegő felhasználót kizárhatja, regisztrációját törölheti. A felhasználó köteles tiszteletben tartani a hatályos jogszabályokat, és a használat során köteles tartózkodni minden olyan tevékenységtől, amely jogellenes, vagy amely más felhasználók érdekeit sérti. Ezen belül a felhasználó köteles különösen:


[...]

- Tartózkodni bűncselekmény vagy szabálysértés elkövetésétől;

- Tiszteletben tartani a szellemi alkotásokhoz fűződő jogokat, különösen a szerzői jogi védelem alá eső irodalmi, tudományos és művészeti alkotások, találmányok, formatervezési minták, használati minták, védjegyek és forgalmi árujelzők védelmére vonatkozó szabályokat;

[...]"


Egyértelműen tilos feltöltened más műveit.

2015. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Aki kérdez, nem feltétlenül hülye! Olvasni én is tudok. Én a tapasztalatokra, a használattal kapcsolatos személyes véleményekre voltam kíváncsi és nem kioktatást vártam!
2015. nov. 29. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vásárolsz prémiumot, tele van hirdetéssel, korlátokkal, lassú / használhatatlan. Nem ajánlom.
2016. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!