Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayről rendeltem egy cipőt,...

Hunorr kérdése:

Ebayről rendeltem egy cipőt, ami még most sem érkezett meg. Vajon miért nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rendeltem november 8.án egy ritka cipőt ebayről (sajnos csak itt tudtam megvenni, világszerte elfogyott) és az eladóval tartom a kapcsolatot mióta megrendeltem. Spanyolországból jön a csomag (már ha jön) és nem értem kínából az ilyen apróságok (telefontok stb) hamarabb ittvan mint a cipő Spanyolországból. Kaptam követési kódot is és csak az van feltüntetve hogy november 13.án elküldték Mo-ra azóta semmi :/ Akkor most befürödtem ezzel? Sosem jártam így még...

2015. nov. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet átvertek,nem vicc
2015. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ebayon sok az átverés
2015. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de az eladó nem tűnik kamusnak több mint 300 eladása volt Ebayen cak pozitív visszajelzései vannak, ha írok neki ír infókat stb. Még + képeket is küldött vásárlás előtt, aztán halottam olyanról is hogy aki ír egy eladónak törli magát stb...
2015. nov. 28. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van követési kódod, akkor első sorban a csomagküldőnek írj.
2015. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!