Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube-ra feltöltött...

A YouTube-ra feltöltött videók sorrendjét be lehet valahogy állítani utólag?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem pár videót a YouTube-ra és szeretném őket sorba rendezni, mert nem időrendi sorrendben kerültek feltöltésre. Lehetséges valahogy? A lista létrehozásán túl vagyok, de az lenne a lényeg, hogy aki odamegy a csatornámra egyből a helyes sorrendű listát lássa.

2015. nov. 30. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet két videót swappelni , mert időrendi sorrendjük van.

De ha youtube oldalon valaki úgy nézi meg a csatornád , hogy a legtöbbet megtekintett videód legyen elől , akkor úgy igen , de az idősorrendje marad sajnos :/

2015. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is úgy látom, hogy semmi esély a sorba rendezésre. Akkor így marad :)
2015. dec. 1. 19:43
 3/3 M.Csaba71 válasza:
Egyszerű a megoldás (jelenleg 2021. március van): ha be vagy jelentkezve akkor a saját lejátszási listáddal meg tudod tenni, hogy a jobb oldali listából rányomsz egérrel (lenyomod a bal gombot és úgy tartod lenyomva) egy listaelemre, majd egyszerűen húzod az egérrel felfelé vagy lefelé a többi elem között. Ha már a kívánt helyen van, felengeded az egérgombot. Ennyi. Így utólag is tetszőleges sorrendet adhatsz meg, semmi gond nincs azzal, ha véletlenül nem a kívánt sorrendben töltötted fel a videóidat.
2021. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!