Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom kihalászni a...

Honnan tudom kihalászni a jelszót ha a Routeren nem az van?

Figyelt kérdés
A mai napon hoztak nekem egy új Routert, rajta is van a jelszó szokás szerint. De mikor telefonról akarok csatlakozni Wifi segítségével valamiért elutasítja azt a jelszót ami a Router hátoldalán található

2015. dec. 1. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a Reset gomb segíthet ezen? vagy az nem tesz kárt benne? Bocsánat de nem értek hozzá.. :(
2015. dec. 1. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Reset segít, nem tesz kárt benne. Viszont tudnod kell milyen módon jutsz a router beállításaiba, ez routerenként változó, van amelyikhez segédprogramot adnak, van amelyikbe csak ip címmel tudsz belépni ami meg van adva.
2015. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen router?


Esetleg tarts lenyomva a reset gombot max 10-11 másodpercig, utána teljesen alaphelyzetbe konfigurálódik a router, majd utána próbálj csatlakozni.


Ez elkerülhető, ha belépsz az alapértelmezett átjáróba, és ott megnézed, változtatod a wifi jelszavát.

Ehhez kellene egy router típus, és bővebb infoval tudok szolgálni.

2015. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Speedport W 724v tehát ez egy Telekom által szolgált Router. Az IP-címemet tudom meg a jelszóval be is tudok lépni interneten keresztül, csak Mobiltelefonon nem enged be azzal a jelszóval Wifi segítségével.
2015. dec. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!