Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » így van értelme Linkedin...

így van értelme Linkedin profilt csinálni?

Figyelt kérdés
Csak nemrég ismertem meg az oldalt, jelenleg még szakmámban nem dolgoztam mer még fél évig tanulok, illetve külön hálózatos vizsgát is még nem tettem le (cisco ccna) Szóval még jelenleg nincs még mit felmutatni. Ennek ellenére lenne értelme beregisztrálni és előre kitölteni azt a vizsgámat is ami még nincs meg?
2015. dec. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Még nem. Még.
2015. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne feledd, hogy amit felraksz az internetre, az örökre ott is marad, és nem tudhatod, ki mire használja. Ilyesmit végső esetben, vagy ha megkövetelik, inkább küldözgess önéletrajzot, úgyis szokott kelleni.
2015. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tényleg érdemes várni :) Csak kicsit türelmetlen vagyok, végül is lassan itt lesz a belépőm a munka világába.


Meglehetősen nomád vagyok ilyen téren, mivel az informatika világában vagyok ismerem az ilyen kockázatokat. Pl a facebook profilom is teljesen minimális hisz a jövőben bármelyik munkaadó láthatná ha épp valaki hányva árokban fetrengős képpel "rajoskodik" amit a legtöbb fiatal csinál.


Az, hogy felrakom mi a nevem mit hol tanultam nekem nem tűnik nagy kockázatnak, csak egy esélynek, hogy megtaláljanak jó állásajánlattal. Persze teszem azt postásként, bolti eladóként stb nem csinálnék ilyen profilt, ettől azért csöppet jobb szakmám lesz.

2015. dec. 1. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minél előbb felteszed a profilodat, annál jobb. Addig is lehetsz aktív, míg ki nem kerülsz a munkaerőpiacra. A Linkedin Profilodra viszont érdemes mindent feltölteni, az önkénteskedést és a skill-jeidet, hogy tudják, hogy mihez értesz a cisco ccna-n túl.

Szerintem olvasgasd a blogomat, hátha találsz olyat, amitől ráérzel a Linkedinre [link]

A legFONTOSabb, hogy mikor bejelentkezel, akkor NE add meg az email címedhez tartozó jelszót (ok, Te fiatal vagy és tudod ezt, de van aki megadja).

Ha kérdésed van, kérdezz bátran!

2015. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen a te blogoddal már többször is találkoztam.


Szóval töltsem fel a jövőbeli énemet? Mindenesetre kibírom míg levizsgázok, mert a pontos dátumát még nemtudom szóval nem mindegy melyik hónapot adom meg.

2015. dec. 2. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a vizsgádon kívül is vagy/voltál, tehát azt fel lehet tenni. Sőt, a múltadat érdemes korábban elkezdeni (tudom, kicsit nyakatekert ez...).

Van gondolom más is mint ez a vizsga. Ugye?

2015. dec. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amit jelen pillanatban a birtokomban áll az egy érettségi meg egy szakma (esetleg jogosítvány ha számít) Nagyjából fél év múlva lesz még egy szakmám és egy certificationom egy hálózati képesítésről.
2015. dec. 3. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!