Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy címen lehet két szolgáltató?

Egy címen lehet két szolgáltató?

Figyelt kérdés

Szüleimhez lenne bekötve.

A TV és az internet a Digi-től, a vezetékes telefon a Telekomtól kéne mivel elég sok Telekomos számot hívnak, és az arról ingyen van.

Ezt így meg lehet oldani?

Természetesen mind a két szolgáltató elérhető a címükön.



2015. dec. 2. 18:30
 1/5 Tengor ***** válasza:
Persze, miért ne lehetne? Sőt, akár a UPC is adhatja a TV-t ha azon jobb csatornák vannak, mint a digin.
2015. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Csak arra kell ügyelni, hogy némelyik szolgáltatónál csak teljes csomagot adnak aránylag jó áron. Tehát előtte érdemes tudakozódni.

nekem is olyan csomagom van, ami TV, internet, telefon egyben. Ha ebből csak kettőt vagy egyet rendeltem volna (bármelyiket), az drágább lett volna, mint egyben.

2015. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ezzel a csomagos dologgal tisztában vagyok.

Amúgy most néztem hogy a Digi-nek igen kedvező percdíjai vannak vonalas telón ( Mobilra 6 Ft/perc, vezetékesre 3 Ft/ perc ).

Olyan 200-250 perc környékén szokott lenni havonta a forgalom, ami kb 1000-1500 Ft lehet plusz még a 400 Ft alapdíj.

Ez még így is a Telekom ára alatt marad, szóval valószínűleg minden a Digi-től lesz. :)

2015. dec. 2. 22:24
 4/5 A kérdező kommentje:

Na meg lett rendelve szüleimhez a Digi.

DIGITV 91 SD + 17 HD csatornával, DIGINet 100, DIGITel 500.

12 hónap hűséggel 5580 Ft.


Elég jó ár érte.

Nálunk sajnos nincs Digi, csak Telekom ( az utca túloldalán már van UPC is ).

Igazából nincs vele különösebb gond, csak elég drága, meg 20 Mbites a max net, amiből 5-öt még le vesz a TV.

2015. dec. 7. 15:57
 5/5 A kérdező kommentje:
*27 HD
2015. dec. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!