Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A böngészőben idegesítően...

Matedavid00 kérdése:

A böngészőben idegesítően előugranak hirdetések és új ablakok amiket minden egyes kattintás után be kell zárjak. Miért van ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy Dell laptopot. Teljesen alap alkalmazások vannak rajta, a windows eredeti (WIN 10). Délelőtt interneteztem akkor nem volt semmi gond. Most így délután bekapcsoltam és lassabb lett a böngészőm (Chrome), próbáltam valamire rákeresni, rákattintottam a linkre és egy teljesen más oldal jön be, újra betöltöm, bejön az oldal, de egy rakás hirdetés felugrik amiket lehetetlen kinyomni mert amint kattintok egyet bejön egy új oldal és azt is be kell zárjam. Miért van ez? Másik böngészőknél is ez volt (I. Explorer, Mozzila Firefox, Microsoft Edge).

2015. dec. 4. 17:09
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Próbáld ezekkel átvizsgáltatni a gépet:

[link]

[link]

2015. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!