Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook másik idegen profil...

Facebook másik idegen profil letiltása, törlése vagy felfüggeztése? (zaklatta a barátnőmet is)

Figyelt kérdés

egy idegen ember bejelölte a barátnőmet és dícsérte és mondta hogy gyönyörű... a barátnőm 15 éves és ez az ember a profil kép alapján legalább 40 éves volt és én is megpróbáltam bejelölni nem jelölt vissza hát küldtem neki egy üzenetet hogy ne csinálja ilyen fiatal lánnyal ezt és tényleg van barátja (mert kérdezte a barátnőmtől) hát nem jelölt vissza és az üzenetet se látta ezért ráírtam egy barátomra hogy lehet-e valamit csinálni hogy lássa valahogy az üzenetet hát erre csinált egy kamu facebookot ahol engem a barátnőmet meg még egy embert ismerősnek jelölt és felrakot egy csinos lány képet profilnak és bejelölte ugyan ezt az embert és lánynak adta ki magát... neki is írta hogy milyen gyönyörű, és neki azt írta hogy 27 éves, képeket kért lentről is :D a barátom azt irta erre hogy jólvan csak akkor kap, ha békén hagyja ezt és ezt a lányt mert a legjobb haverom barátnője ő és csak 15 éves ... először tagadta hogy beszélget ezzel a lánnyal de ekkor a haverom küldöt neki egy screenshootot amit az én barátnőm küldött nekem hogy miket beszéltek ekkor azt mondta ez az ember hogy csak dcsérte hogy milyen szép... a haverom hazudott neki valamit azt mondta hogy éppen a honvédségből jött haza mikor ezt látja hogy a lány aki a huga azt zaklatja egy ember a facebookon és nem akarja még egyszer meglátni vagy hallani hogy bárkit mer így zaklatni .... másnap rá írt a barátnőmre hogy nem ilyedt meg a bátyától... a faceboo idővonala ahol megosztások vannak van néhány olyan válasz idegen lányoktól hogy lentről kért képet és dícsérgette őket is ... [link]


szóval szerintem ez betegség és kéne valamit csinálni... mert más lányok is voltak így nem csak a barátnőm miatt írtam ki...



2015. dec. 5. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!