Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott egy TP-LINK WR843ND...

Adott egy TP-LINK WR843ND Wireless router amit nem sikerül sehogy sem beállítani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor beteszem a CD-t már ott nem stimmel hogy a Ledek közül a WAN-nak világítania kéne viszont az villog... Megpróbáltam tovább menni hogy mi történik, tovább is ment viszont ahol ki kell választani a hálózatom oda 4-5 hálózatot kirak ami a szomszédoké lehet, vagy egyáltalán honnan tudom eldönteni hogy melyik az én hálózatom? Bár mind1 mert akár melyikre megyek rá az utolsó ellenőrző lépésnél hibát ír... A router lehet rossz? Mert amúgy közvetlenül a modemről kábellel van net, reggel óta már úgy is hogy a router kábellel össze van kötve.

2015. dec. 6. 10:35
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem teljesen világos, hogy milyen üzemmódban akarod beállítani. Ez egy több funciós Wi-Fi router. Lehet WISP Client módba és normál Wi-Fi router módba is beállítani.

Mit akarsz vele csinálni? Meglévő vezetékes internetet megosztani vagy létező Wi-Fi hálózatra rácsatlakozni?

2015. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos igen a hátulján van az a 2 állású kapcsoló ami WISP meg valami nem tudom akkor az a sima router... Először a használati útmutató segítségével WISP üzemmódban akartam beállítani de hibát írt ki folyamatosan az utolsó lépésnél... Ezután megpróbáltam a másik állásban is hogy úgy mit csinál de ugyan azok a hálózat nevek jöttek ki ugyan úgy hibát írt ki.. Áthívtam ismerősöm aki elvileg sokat csinált ilyent de neki sem sikerült és nem tudta megmondani mi a baj. Nekem a tervem az lett volna vele hogy sima routerként üzemeljen mint az elődje 3 laptop és 2 telefon között kéne megosztania a netet.. De nem akarja... Úgy van net routeren keresztül is ha kábellel van összekötve csak kábel nélkül nincs...
2015. dec. 6. 13:29
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Milyen fajta interneted van? Ha van modem hozzá annak mi a típusa?
2015. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!