Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények erről az AMV...

Vélemények erről az AMV videómról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 6. 11:40
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

youtu.be? az egy virusos oda!

AMV ? az egy virusos video!#

2015. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha legalább 5 ilyet nem láttam volna ugyanezzel a zenével, még azt mondom nem rossz... de így..
2015. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1# Ha a videók alatt a megosztásra kattolsz, akkor ilyen linket fog adni, tudod mert rövidebb. Ez nem egy steam scammelés...
2015. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Feltűnt, hogy a használt jeleneteket mind felgyorsítva tetted bele. Ez elveszi a komolyságát és ront az élvezhetőségen. Ha szeretnéd, hogy egy teljes jelenet benne legyen, azt inkább próbáld meg több vágással megoldani, csak a jelenet fontosabb pillanatait tedd bele. Mindig vedd figyelembe, hogy az amv-t elsősorban azoknak szánják, akik már látták a hozzá tartozó animét. Ha megjeleníted a lényeges részeket, a többi már a néző fejében össze fog állni. Ha elég ügyesen csinálod, még az se kell hozzá, hogy a néző ismerje az animét. Persze ez sokkal több munkával jár, de megéri.


A jelenetváltásokhoz használj sima képugrást. Kerüld az olyan eszközök használatát, mint 1:20-nál.


A zene választásánál mindig vedd figyelembe, hogy milyen témájú amv-t fogsz készíteni. Gondolom a címe (Pain) miatt választottad, de a szomorúbb részekhez nem illett egy ilyen zúzósabb szám. Inkább csak a harcjeleneteket kellett volna felhasználnod. A másik gond még a videó hossza. Ajánlott úgy csinálni az amv-t, hogy beleférjen egy számba vágás nélkül. Rövidebb lehet, de mikor egy számot hosszabbítasz, az nagyon feltűnő tud lenni. Ha mindenképpen így akarod megoldani, akkor viszont ne várd meg a szám végét, hanem egy olyan helyen vágd el, ahol szinte feltűnésmentes hurkot lehet létrehozni. Keress egy olyan részt, ami több helyen ismétlődik.


Nem tudom, mennyire tervezed komolyan venni az amv készítést, de azt javaslom, próbálj meg trükköket ellesni profik által készített amv-kból. Egyébként ne vedd rossz néven a sok fikázást, nem volt rossz, csak még van hova fejlődnöd :)

2015. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a velemenyeket!Tudom h van meg mit fejlodnom :)).

Ja es koszi a sok tippet is!

2015. dec. 6. 15:33
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van meg egy AMV -m .Ezt is lehet velemenyezni.

2015. dec. 6. 15:39
 7/9 anonim válasza:
Még nem láttam a Bleach animét de ezután az AMV után kedvet kaptam hogy megnézzem ^-^...a zene nekem nagyon tetszett...de mivel nem sűrűn nézek AMV-ket ezért nem tudok normális véleményt mondani ^-^
2015. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kossz:)hatha tetszik,akkor tetszkk.Ehhez nemkell ertened hozza.
2015. dec. 25. 13:59
 9/9 A kérdező kommentje:

×tetszik.

Jaés köszi a véleményed ;)

2015. dec. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!