Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel törték a Facebook fiókom...

Fel törték a Facebook fiókom és az emailemet is. Az emailem Microsoft-os és mivel fel törték, nem tudom azonosítani magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!
2015. dec. 6. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
legközelebb használj normális jelszót és ne hagyd bejelentkezve a fiókod idegen gépen. erre meg igyál hideg vizet
2015. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan fajta biztonsági beállítás amit érdemes használni mind Facebooknál mind Microsoft fióknál. Általában kétlépcsős azonosításnak szokták hívni. Lényegében azt a célt szolgálja, hogy ha valaki megpróbál belépni pl. a Facebookodba, hiába tudja a jelszavad, nem fog tudni belépni mivel kér egy biztonsági kódot is mellé amit kérvényezhetsz telefonra. Így tehát csak akkor tudna belépni ha a telefonodra kiküldött sms-ben lévő jelszót is tudja. Érdemes ezeket a biztonsági beállításokat bekapcsolni mert hasznos.
2015. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 +1! en is ezt csinaltam. szinte mindenhol, ahol letezik ez az opcio, ott bevan allitva nekem is! par percet vesz csak igenybe, es rengeteg fejfajast megsporol! szerintem ezt az email cimedet mar ne vard vissza...
2015. dec. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!