Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van annyira hype-olva...

Miért van annyira hype-olva az ncore?

Figyelt kérdés

A torrentekkel kapcsolatos kérdések nagy része erről szól, mindenki oda akar bejutni, meghívóért kuncsorognak folyton stb. Mitől ennyire nagy szám? Nem akarom kifejezetten szidni, nekem inkább semleges, de mondjuk normálisan böngészgetni sem lehet, kilistázni dolgokat mondjuk érdeklődés szerint.

Az lehet csak engem érint, de eddig minden engem érdeklő dolgot megtaláltam más oldalakon is, nem csak ott, de cáfoljatok rám, ha nem így van, valamiben unikum, és okot ad erre a nagy imádatra.



2015. dec. 9. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Sznobság, semmi több. Max annyi, hogy oda egy héttel előbb kerülnek fel dolgok, de igazából kinek számít ez? :D


Ami ott megvan 2 hét múlva mindenhol meglesz.

2015. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképp mi a probléma? Ha nem tetszik, ne használd. Problem solved.
2015. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem mert régebbi dolgokat, például filmeket is meg lehet rajta találni ami más oldalakon nincs fent, vagy ha igen, akkor is halott.

A keresője szerintem teljesen rendben van, érdeklődés szerint is lehet szűrni (címkék).

2015. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvasd el akkor újra a kérdést :)
2015. dec. 9. 22:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van nCore-om,minden megtalálható,normálisan seedelnek,nem kerül fel vírus,jó a közösség.Bekerülni meg csak meghívóval lehet így aki fent van az nCore-on az megbecsüli az oldalt.
2015. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Te most leírtad, hogy a te ízlésednek nem megfelelő az oldal.


- nekem inkább semleges

- normálisan böngészgetni sem lehet, kilistázni dolgokat mondjuk érdeklődés szerint.

- eddig minden engem érdeklő dolgot megtaláltam más oldalakon


Szóval? :) Én meg a mézet nem szeretem, mit szólsz hozzá?

2015. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

"normálisan böngészgetni sem lehet, kilistázni dolgokat mondjuk érdeklődés szerint. "

nem értem mire gondolsz.. miért ne lehetne kilistázni dolgokat? egyébként új cuccokat nem éri meg ott keresgélni első nap mert szörnyen lassan kerül fel a külföldi oldalakhoz képest de külföldön minden gyorsabb..

2015. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az nCore egyetlen okból jó: baromi nagy. Sok felhasználó, sok torrent, kulturáltan seedelnek, a fórumon is van élet...

Sokszor ha meg is találtam kisebb oldalakon amit kerestem, nem seedelte őket senki.

2015. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem szeretem, direkt nem is akartam szidni. Az, hogy leírtam egy példát, amit éppen nem kedvelek benne, az még nem azt jelenti, hogy ne lenne más, amit igen.

A hype-ot nem értem körülötte. Csomó kérdést látni, hogy meghívót akarnak kapni (aztán persze törlik is a moderátorok). Amíg még megvan a kérdés, meg szoktam kérdezni, hogy ugyan minek. Mi az, ami konkrétan kell nekik onnan, és máshol nincs. De erre vagy nem jön válasz (mert addigra törlik a kérdést), vagy azt mondják, hogy nem tudják, csak, úgy, mert ez a király, ilyesmi. Ennek az okára vagyok kíváncsi, hátha tudjátok.

2015. dec. 9. 22:32
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek az okára vagyok kíváncsi, hátha tudjátok."

Elsődleges oka az általad említett hype.

Másodlagos oka, hogy konkrét valamit nem keresnek, azonban nagyobb választékot szeretnének. Filmekből, zenékből... Biztosan emlékszel az érzésre, amikor először rászabadultál valamelyik korabeli fájlcserélő hálózatra (DC++, stb.), és hirtelen hozzáférhetővé vált számodra több TByte zene...

2015. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!