Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az eBay,...

Hogyan működik az eBay, főképp ha egy külföldi vásáról tőled? (lenn)

Figyelt kérdés
Nem ismerem az internetes vásárlást, szeretnék eBay-en eladni dolgokat, de hogyan működik ez? Mondjuk ha egy folyó számlám van, és felrakok egy képet az oldalra. Érkezik a megrendelés akármelyik külföldi országból, Kína vagy Szlovákia, tökmindegy. Meg akarja venni a képet, de ez hogy működik? Megadom a számlaszámom, fizet én meg elpostázom? Vagy fordítva? És mi a garancia, hogy küldi is a pénzt? Vagy van valami megoldás, ami egyszerre hozza össze a dolgokat? Válaszokat nagyon megköszönöm, és ne írjátok, hogy külföldi biztos nem fog tőlem rendelni, oké, felfogtam, de ez csak egy hipotézis :D

2015. dec. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

előbb fizetnek, aztán küldöd a cuccot. (ha vettem vmit előbb perkálok aztán postáz)


egyébként nem tudom, hogy kell ott eladni.

2015. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nincs olyan, hogy olyan üzletbe nem akar belemenni, amiben előre kérik a manit? :D Habár akkor ott biztos van valami hátsó szándék...vagy központosítva van, csak előre lehet fizetni?
2015. dec. 10. 19:09
 3/3 anonim válasza:
Központosítva van, előbb megveszi valaki a cuccot és fizet a PayPal számládra, amint megkaptad a pénzt, akkor rendeled meg a futárszolgálatot, hogy szállítsák ki amit eladtál.
2016. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!