Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » LinkedIn: Hol és hogyan lehet...

LinkedIn: Hol és hogyan lehet beállítani, hogy csak az ismerőseim láthassák a teljes, kitöltött LinkedIn profilomat és idegenek ne tudják megnézni, max. A nevemet láthassák?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is!
2015. dec. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, ezt nehéz lesz beállítani, hiszen az ismerőseidnek is vannak ismerősei, és azoknak is. Arra van csak mód, hogy a harmad szintű kapcsolataidon túlról ne lássanak.

Ugyanakkor azok a HR-esek, akik rendelkeznek Recruiter csomaggal, azok látni fognak.


A legjobb tehát az lenne, ha nem lenne Linkedin Profilod, mert a Linkedin nem bujkálásra, hanem nyílt és őszinte jelenlétre szolgál.

Legyen a Facebookon egy page-ed rendese neveddel és akkor arra tudsz olyan keveset írni, amennyit akarsz és egy más néven lehetsz a Facebookon egy átlag user.


Amúgy itt tudod beállítani a Linkedinen:

1) katt a Profile menü gombra

2) a Linkedin URL-ed mellett találsz egy fogaskereket, katt erre

VAGY

Katt ide: [link]

3) katt a kipipálható rubrikába a "Make my public profile visible to no one" előtt

Ez elvileg kikapcsol Téged, de én már találtam meg olyan ügyfelemet, akinek ez be volt állítva egy másod profilról, amin keresztül csak másod szintű kapcsolatok voltunk.


Tudj meg többet a Linkedinről! [link]

2015. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az információt, Tamás!

Egyébként nem bujkálni szeretnék, hanem szimplán azt szerettem volna elérni, hogy csak az ismerőseim lássák azt a rengeteg adatot, amit felvittem oda magamról. Van facebook oldalam is (természetesen saját névvel és fotóval). :)

Köszönöm szépen azt is, hogy részletesen leírtad a lépéseket!

2015. dec. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!