Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kezdőlapon olvastam:,...

Facebook kezdőlapon olvastam:, , Ma van Xy szülinapja. Úgy gondoltuk, hogy nem szeretnél lemaradni a felköszöntéséről" Miből gondolták? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Az illető egy közeli barátnőm volt évekkel ezelőtt az ÉLETBEN, de nekem csak akkor lett facebookom és keveset beszéltünk ott. Azóta semmit. Nem írunk egymás üzenőfalára, nem like-oljuk egymás dolgait. Néha megnézem az adatlapját, lehetséges,hogy csak emiatt? Szerintem nem... Ezen kívül még sok a közös ismerősünk, de az másokkal is, az ő szüinapjukon mégsem írta ezt ki. Nektek kinél szota kiírni?

2015. dec. 11. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:

*szokta.

Egyébként nekem még soha senkinél, csak ma nála.

Persze, lehet,hogy ez ennyire új dolog, de ráadásul egy másik ismerősömnek is ma van a szülinapja, de miatta sem írta ki.

2015. dec. 11. 09:15
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy pont azért csinál ilyet a facebook, mert látja, hogy keveset foglalkoztok egymással és megint össze akar hozni :D

nekem a farmville csinálta egyszer, hogy "küldd el ezt az ajándékot Beának", aztán meg kiderült, hogy Bea rég abbahagyta a farmville-t és ezzel próbálta visszacsábítani a játék (akik gyakran játszottak, annál nem ajánlotta fel, hogy küljen érdekes ajándékot nekik).

2015. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na széép... :D :D

Még másoknál sem írta ki, akikkel nem foglalkozunk egymással. Az is számít,hogy sok a közös ismi, ugyanaz az iskola van beállítva és úgy nem foglalkozunk egymással?


Minden esetre eléggé meglepődtem mikor olvastam ezt a kiírást. Köszi a választ, felpontoztalak, még mások véleménye is érdekel!

2015. dec. 11. 09:53
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs,hogy valamit 2-szer írtam, közben más dolgokat is csinálok párhuzamosan, nem emlékeztem rá.
2015. dec. 11. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A facebook úgy tűnik nem akar tudomást venni arról hogy a facebook előtt is volt élet, sőt, a facebookon kívül is van.
2015. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!