Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ELGATO Game Capture felvevő...

ELGATO Game Capture felvevő eszköz tehermentesíti a PC-t?

Figyelt kérdés

Tehát vannak ezek a streamlő felvevő kártyák/eszközök.

Mint pl. Avermedia meg az Elgato.


Avermediaról úgy tudom, hogyha azzal vesszi fel az ember a képernyője képét akkor teljesen leveszi a terhet a gépről és azt a képet veszi fel ahogy a gép futat pl egy játékot.


De az lenne a kérdésem hogy az ELGATO Game Capture is ugyanezt tudja vagy ott felveszi ugyan a képet, de a gép is terhelés alatt van.



2015. dec. 11. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is külső eszköz, ez sem terheli a felvételel a gépet
2015. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annak semmi jelentősége nincs, hogy egy eszköz belső vagy külső. Vannak belső kártyák hardveres videó feldolgozással, és vannak szoftveresen dolgozó külsőek.

Nem ismerem az Elgatot igazán, de egyértelmű információt arra vonatkozóan nem találtam, hogy hardveres lenne (vagy nem mindegyik típus az)

De mindenhol konzol felvételre hivatkoznak, szerintem a saját PC felvétel nem megoldott. Akár hardveres, akár szoftveres. Ha nem alkalmas a szoftver a saját gép felvételre, tükör effektus látszik. Felveszi ahogy felveszed, majd ahogy felveszed, ahogy felveszed.... Totál begolyózik a gép.

Mivel pl. az AVerMedia Live Gamer Portable kb. fele annyiba kerül, én biztos azt venném saját gép felvételhez. (de én haza beszélek)

Írhat még olyan aki használ Elgatot és tud érveket hozni mellette.

2015. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!