Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható valahogy, hogy egy...

Megoldható valahogy, hogy egy adott gépről ne tudjak bejelentkezni egy adott facebook accountra?

Figyelt kérdés
Megtudtam barátnőm facebook jelszavát, mert szegény mindenre ugyanazt használja, én pedig nagyon szégyenlem magam és már párszor ránéztem és konfliktus is volt olyan dolgok miatt, amit ott találtam, persze ő erről mit sem tud. Szégyellem magam, rossz ember vagyok, tudom máskor is belenéznék, szóval nem lehetne megoldani, hogy beállítsam magamnak, hogy ne tudjak innen bejelentkezni az ő facebookjába? Nagyon fontos, mert alapból undorító dolognak tartom, csak néha elfog a gyanakvás és akkor visszaélek sajnos vele :(

2015. dec. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
haver ilyet nem lehet, de hiába tiltod le magadnak mert úgyis belépsz ha akarsz.
2016. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Akkor hogy tudnám neki sugallni azt, hogy változtasson jelszót anélkül, hogy gyanús lenne?
2016. márc. 4. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
belépsz a nevében pár koreai meg orosz proxyról, és a facebook fogja kötelezővé tenni számára, hogy váltson jelszót, mert nagyon gyanús helyekről lépegetnek be az accára.
2016. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon szemétnek érzem magam, de így legalább véget ér. :S
2016. márc. 4. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!