Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » The1st torrentoldal helyett...

The1st torrentoldal helyett mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mert a 1st ugyebár megszűnt. Más torrent oldalakat nem igazán ismerek és nem igazán tudom kisilabizálni, hogyan juthatnék be egy normális oldalra anélkül, hogy jól lehúzzanak.


Ti melyiket javasoljátok és hogyan lehet rájuk bejutni (mint az ncore és hasonlók)? Az se gond ha fizetni kell érte (csak kapjak is valamit a pénzért)!



2015. dec. 12. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

amikre egyszerű bejutni: microbit, insane

és én most elmondom neked hogyan jutottam be ncore-ra

beregisztráltam sok torrentoldalra nyílt regkor, majd sokat töltöttem le és fel, amíg meg tudtam hívni. ezután kiírtam egy fórumra(torrent fanok), hogy hova tudok meghívni, majd sokat vártam, amíg nem írt senki. ezután jött egy email, mi kell neki és nekem és cseréltünk. de ez lehet sok idő is.

2015. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elképesztő! Köszi szépen a választ!
2015. dec. 12. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Most lehet hogy ez elég hülyén fog kijönni de letiltották a bankkártyám és ezért nem tudok prémiumot venni ha szeretnél bekerülni az eredeti nkórra (gyk nem engedi kiirni) oldalra csupán 4.5 hónap-ra megvenni 1600 Ft + ÁFA (2032 Ft) egy sms-el a 4.5 hónap

SMS

06-90/888-410

üzenet: TALALKA PR

Üzenetet majd a kapott kódot elküldeni nekem skypon d.borbely (ott akár bizonyitani is tudom hogy elkuldom a meghivot a prnzedert) ha neked megéri vegyél fel skypon és beszélünk ;)

2015. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Be ne dölj ennek a marhaságnak!
2015. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha kell ncore-ra meghívó akkor küldők neked csak bizonyítsd be hogy te meg nem ba szol át és normális tagja leszel az oldalnak!
2015. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat. 1 barátom közben tudott nekem 1 ncore meghívót adni, amivel tegnap már regisztráltam is. :-)
2015. dec. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!