Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik weboldalon egyszer...

Az egyik weboldalon egyszer beállítottam, hogy ne jegyezze meg a nevet és jelszavat, azóta mindig be kell írnom és nem tudom visszaállítani. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy be legyen írva a nevem és a jelszavam és csak a belépés gombra kelljen klikkelni. Köszi szépen!

2015. dec. 13. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a weboldalhoz. A böngészőben tiltottad le, hogy ne legyen automatikus kitöltés.
2015. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van. Más weboldalakon el van mentve a nevem és a jelszavam is. Köszi a választ, várnék még tippeket.
2015. dec. 13. 16:53
 3/8 Lajos54 ***** válasza:

Pedig igaza van a válaszadónak! A webhelyek nem mentenek jelszavakat, azt a böngésző menti. ADOTT oldalra vonatkozik a tiltásod, amit szintén megjegyzett ("ezen az oldalon soha"), ettől más oldalakra még elmentheti, ha engedélyezed.

Milyen böngészőt használsz?

2015. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, akkor biztos igazatok van. Mozzilla. Egyszer rányomtam az "ezen a webhelyen soha" -ra és azóta nem tudom visszaállítani.


Eltudnátok mondani, hogy hogy állítsam vissza? (Természetesen felpontoztam mindenkit)

2015. dec. 13. 21:34
 5/8 Lajos54 ***** válasza:
Jobb felső sarokban a három vízszintes vonalra kattintasz. Kiválasztod a Beállítások (fogaskerék) ikont, majd Biztonság, Jelszavak, Kivételek, ott megkeresed az adott oldalt, kijelölöd és Eltávolítás. Ha legközelebb belépsz erre az oldalra, ismét megkérdezi, hogy mentse-e.
2015. dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nyilván ez nem a te hibád és mindent jól mondtál, de az a hely (Jelszavak, Kivételek) teljesen üres. Ha jól sejtem ez azt kell jelezze, hogy valahol teljesen máshol van a gond. Tudnál valamit még javasolni, hátha?
2015. dec. 14. 18:40
 7/8 Lajos54 ***** válasza:
A felső címsorban (ahova beírod a megnyitni kívánt oldal nevét) balról, a földgömb mellett van egy kulcs? Ha igen, kattints rá!
2015. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Őööö... Akkor jelenik meg (illetve akkor kellene megjelennie), amikor beírod a felhasználónevedet és a jelszavadat, majd rákattintasz a belépésre. Vagyis, amikor be vagy lépve az adott oldalra.

Így is próbáld meg!

2015. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!