Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel meg lehet ismételni egy feladatsort?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek világos hogy semmit sem tudok a gépekről...

Egy internetes szavazáson naponta egyszer lehet szavazni, de nem igényel felhasználót, így privát módban számtalanszor lehetséges. Semmi komoly tétje nincsen ennek a poll-nak, de nekem fontos lenne. Lehetséges valahogy megismételni ezt a folyamatot perceken/órákon keresztül? (privát böngészés megnyitása -> kis négyzet kijelölése -> szavazás gomb megnyomása) Köszi előre is


2015. dec. 14. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen kis négyzetet kell jelölni?


hirtelen erre megoldást nem tudok, mert ugye itt nem annyi, hogy el kell indítani egy programot és kész, hanem még kattintani kell a privát ablakban...


én úgy oldanám meg, hogy írok egy programot ami ugyanazt csinálja mint a böngésző, csak egy sima fekete parancssoros ablak (konzol) aztán azt beidőzíteném, hogy X időnként fusson le...


de ha nem nagyon értesz a gépekhez akkor neked ez nem lehetőség :S


22F

2015. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kell egy script ami bejelöli a checkboxot, nyomja a szavazást, befrissíti az oldalt és újra az egész.
2015. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SimkoL ***** válasza:
Autoit vagy VBS, de szinte minden minden nyelv alkalmas a megvalósításra. Windows alatt 'minden' nélkül fut a VBS, alapból 'ismeri', nem túl bonyolult. Sajna az Autoit-hez is kell pici programozói tudás :(
2015. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!