Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram követők vásárlása;...

Instagram követők vásárlása; ez így lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy totál értelmetlen és bugyuta dologban kérném ki a véleményeteket. Tisztában vagyok vele, hogy az egész követőszerzősdinek semmi értelme!

Úgy tudom, lehetőség van rá, hogy követőket vegyek magamnak. Ha én mondjuk csak 300 követőt szeretnék, akkor megcsinálhatom azt, hogy veszek 500-at (legkisebb csomag), és egyenként engedélyezem a követést 300 számára? (ha nekem az van beállítva, hogy engedélyeznem kell a követést)



2015. dec. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

ha valami olyan oldalt használnál, ahol kreditekkel működik a dolog, akkor nem valószínű. muszáj nyilvánosnak lennie.

amúgy tényleg nincs értelme, pláne pénzt kiadni érte.

2015. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Haat szinte mindehol nyilvános profiknak kell lennie hogy vehess
2016. dec. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én itt szoktam venni őket,eddig mindig időben megkaptam a követőket és azóta meg is vannak:)

www.betheinfluencehungary.com

2022. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!