Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elő tudom keresni, hogy a...

Elő tudom keresni, hogy a múlt héten milyen internetes oldalakon voltam? És egyáltalán elmenti valahova a látogatott (de el nem mentett) oldalakat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Firefox: Előzmény -> Minden előzmény megjelenítése
2010. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem kapcsoltad ki, akkor elment mindent. A böngészőben vissza tudod keresni a nézett oldalakat, nyomj ctrl+H-t, és előjön h melyik nap miket néztél. Ki is lehet törölni ezeket, ha rákattintasz egy napra és megnyomod a delete gombot. Innentől kezdve, a múlban nézett oldal kezdőbetűjét beírod a böngészőbe, akkor nem fogja mutatni, h már meg volt nyitva egyszer. De vannak programok, amik az összes nézett oldalt kimutatják, (akkor is ha törölted böngészőből), pl. az Everest program. Ha abból is kitörlöd az oldalakat, akkor minden nyom eltűnik a gépről:)
2010. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

I.Explorer: Ctrl+H (Előzmények megjelenítése)


Firefox: Ctrl+Shift+H (Minden előzmény megjelenítése)

Ctrl+J (Letöltések)


de, csak akkor, ha naponta NEM TÖRLÖD őket!

2010. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen jó,hogy valaki(k)csak így csípőből lövi a válaszokat,nagyon köszönöm!!
2010. márc. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!