Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox böngészőt használok,...

Firefox böngészőt használok, és amikor rákattintok egy orosz böngésző jön be a google helyett ez miért van?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 15:11
 1/9 csigusz27 ***** válasza:
állítsd be a kezdőlapot,hogyha akkor is csinálja töltsd le ezt [link] és nézesd át a géped
2015. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi ez amit be linkeltél ?
2015. dec. 18. 15:49
 3/9 csigusz27 ***** válasza:
2015. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez mire szolgál, mit tudok ezzel csinálni ?
2015. dec. 18. 16:44
 5/9 lali51 ***** válasza:
Miért kérdezel ha nem érdekel a válasz? A második linken minden le van írva.
2015. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket. És használtad már ezt a programot ? Ha letöltöm mi fog történni, kell beállításokat csinálni rajta vagy hogyan fog működni ?
2015. dec. 18. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Van vírusírtóm de az nem jelzett semmit. Ezzel ki tudom írtani ? Illetve az nem gond hogy van vírusírtó a gépen ? Úgy értem ha ezt is leszedem, nem "ütik" egymást ?
2015. dec. 18. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg valamilyen kártevő tevékenysége, ami átállította a kezdőlapot.


Ilyen kártevők ellen az alábbi oldalon:

[link]

olvashatóhoz hasonló lépések szükségesek:

1. El kell távolítani a Vezérlőpulton a Programok és Szolgáltatások listájából a gyanús szoftvereket.


2. Le kell futtatni pár kártevőirtó programot:

* [link]

* [link]

* [link]

én azt szoktam javasolni, hogy mindezt csökkentett módban:

* [link]

* [link]

kikapcsolt rendszer-visszaállítás:

* [link]

* [link]

mellett érdemes megtenni.


3. Érdemes gyári alapbeállításokba állítani a böngészőt/törölni a böngésző gyorsítótárát/eltávolítani a gyanús kiegészítőit.


Ennek menete az alábbi leírás:

[link]

(Optional) STEP 5:részében olvasható.

2015. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Van vírusírtóm de az nem jelzett semmit."

Mivel nem vírusról van szó, így nem csoda.


"Ezzel ki tudom írtani ?"

Akad olyan vírusirtó, ami az ilyen kártevőket láthatja, van amelyik nem, de ez igen változó.

Az ADWCleaner önmagában sem minden esetben látja a kártevőt/távolítja el minden összetevőjét, ezért kell több eszközzel, több lépésben elvégezni a kártevőirtást.


"Illetve az nem gond hogy van vírusírtó a gépen ? Úgy értem ha ezt is leszedem, nem "ütik" egymást ?"

Éppen ezért is javasoltam, hogy futtasd csökkentett módban (hálózattal), kikapcsolt rendszer-visszaállítás mellett a kártevőirtót.

2015. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!