Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csinál és jelenít...

Miért nem csinál és jelenít meg semmit a Chrome? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen működött, aztán amikor bekapcsolom a gépet, jobb oldalon kiírja, hogy összeomlottak a különböző bővítmények, név szerint. Aztán a szó legszorosabb értelmében minden fekete, még a beállítások is. Mi a baja?

[link]


Újratelepítés: Próbálkoztam vele a programok törlésénél, de egyfolytában fut, és nem tud vele a rendszer mit kezdeni. Megpróbáltam bezárni, de állandóan előugranak jobbra lent a bővíményes dolgok, pont mint bekapcsolásnál, és ezek nem engedik teljesen leállítani a programot, így nem tudom eltávolítani sem.



2015. dec. 18. 19:57
 1/5 fersk ***** válasza:
Csökkentett módban indítsd a géped.
2015. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Feldatkezelőben zárd be az összes futó folyamatát, és utána tudod törölni.
2015. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerült újratelepíteni. Tegnap még működött, de ma már megint nem csinál semmit ugyanúgy...
2015. dec. 20. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs ESET a gépeden, futtasd le ezt az online scannert, vírusos a géped.

[link]

2015. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljes egészében töröld le, a legjobb a Ccleaner Eszközök menűjéből. De mindent, a könyvjelzőket is. (Felajánlja, hogy felteszi a felhőbe).

Aztán innen töltsd le az újat: [link]

Az enyém ugyanezt eljátszotta, most már csak néha SSL hibát ír ki, de ha újra megnyitom, működik.

2015. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!