Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel raktam a Fallout 3 a...

Fel raktam a Fallout 3 a gépemre sehol se találok olyan magyarítást amit le töltene tudtok mondani valami működő képes magyaritást (-:?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 05:32
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
A Fallout 3 -at ha jól emlékszem gyárilag magyarul adták ki, ezért nem fogsz találni hozzá magyarítást. Szerzed be a magyar változatot, és azt telepítsd fel.
2015. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt belőle magyar változat.
2015. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

#2: De volt!

A magyaritasok.hu is írja.


Valamit felmentem az egyik magyar torrent oldalra, ahol van egy Fallout.3.Game.of.The.Year.Edition.MULTi3-PROPHET torrent aminek az nfo -jában ez áll:

languages ......: PL/CZ/HU


Tehát magyarul jelent meg, márpedig az ilyenekhez sosem csinálnak magyarítást. Sok munka lenne és teljesen fölöslegesen. :)

Olyan van hogy az magyar verzióból kinyerik a nyelvi fájlokat, és kompatibilisé teszik az angol változattal, de az ritka.

2015. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csori96 ***** válasza:
Valóban megjelent magyarul is, de ettől függetlenül elérhető hozzá egy magyarítás, melyet innen ( [link] ) letölthetsz.
2015. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!