Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem indul be a YouTube...

Miért nem indul be a YouTube csatornám nézettsége?

Figyelt kérdés

Hamarosan már vagy 2 éve videózok, csak nem jönnek a nézettségek.

Nem is mondhatom azt hogy egy 12 éves kis hülye minecrafter vagyok akinek ilyen hülye idegesítő macskanyúzó hangom van.

Igazából 15 éves vagyok nem tudom mit csináljak,

A témát mindig eltalálom, ac syndicate, dlc-k, és minden időben.



2015. dec. 24. 21:01
1 2
 1/11 Bob the builder ***** válasza:
100%

Most próbálok nem sértő lenni.

...

Ha beszúrtál volna egy linket akkor

1. lehet kiderülne, mit csinálsz rosszul

2. Lehet, hogy nőt volna a nézettséged.

2015. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy megy, hogy "na, elkezdek videózni, aztán majd százával özönlenek a feliratkozók". Rengeteg "videós" van, potenciális néző meg a "videósok" számához képest relatíve kevés. (Senki ne sértődjön meg az idézőjelért, de attól, mert valaki készít kedvtelésből pár videót, meg esetleg belemondja a kamerába a gondoaltait, attól még nem lesz videós. Mint ahogy én sem vagyok szakács attól, hogy néha főzök ezt-azt, és kertész sem vagyok attól, hogy van egy kis konyhakertem.) Ráadásul egy adott témára rengeteg azzal foglalkozó csatorna jut. A slágerjátékokkal kifejezetten sok csatorna foglalkozik, dunát lehetne rekeszteni az AC-videókkal. Ami persze szerintem nem baj, ha valakinek ez a hobbija, nyugodtan készítsen róla videókat, kárt ezzel nem okoz senkinek, viszont legyen tisztában vele, hogy a több ezer hasonló csatorna közül valószínűleg nem az övő fog kitűnni annyira, hogy elszipkázza a potenciális nézőket.

Sőt, még az sem garancia semmire, ha az illető érti a dolgát, és jó videókat készít. A szerencse; az, hogy úgymond jókor volt jó helyen, bizony többet számít a minőségnél. Sok olyan "videós" van (ha jobban belegondolsz, biztos te is ismersz ilyet), akik igazából semmi extrát nem csinálnak, elmondják a tök átlagos, sokszor közhelyes gondolataikat (amikhez mérhetőre minden második ember képes, csak ők éppenséggel nem teszik fel youtube-ra), vagy csinálnak egy semmitmondó gameplay-t, és mégis népszerűek. Mert szerencséjük volt.

Szóval ahhoz, hogy te ismert legyél, jó videók kellenek, lehetőleg valamivel tűnj ki a tömegből, valamint kell még egy nagy adag szerencse.

Összességében meg azt mondom, videózni akkor érdemes, ha az ember nem a nézettségért csinálja.


U.i.: azért megmosolyogtató, amikor egy kistini a nála pár évekket fiatalabbakat már leszólja...

2015. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért ne szaladjunk túl , mingyá 16 leszek , és ha valaki a 11 éveseket védi az se lehet idősebb náluk , azt azért hozzáteszem ..
2015. dec. 24. 23:24
 4/11 A kérdező kommentje:
És én még 2008 óta sem azért nézek gameplayeket mert hűdebeszólás , meg nagyot mondott , mert az azért van , ha valaki új a játékban és nem megy neki , akkor segítenek azzal neki , vagy az ember kíváncsi hogy az ő országában van-e már erről videó vagy stb...
2015. dec. 24. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, tényleg, a majdnem 16 az már érett, meglett ember, szemben egy 12 évessel.

Bocs, de nincs igazad, a koromat illetően sem, ugyanis több, mint kétszer olyan idős vagyok, mint te, meg azt illetően sem, miszerint egy 15 (bocsánat, "mingyá" 16) évesnek le kéne szólnia egy 12 évest, és pláne, annyival különbnek kéne tartania magát.

De tudod, mit? Csinálj, amit akarsz. Magasról tojok rá, hogy nézi-e egyáltalán valaki a gagyi videóidat, amihez hasonlóból csak pármillió van a neten. Tényleg hidegen hagy. De ha annyira menőnek érzed magad, akkor miért ide jöttél rinyálni? Ja, mert talán mégsem vagy olyan hú, de jó? Akkor vegyél vissza kicsit az arcodból, és mellesleg: tanulj meg helyesen írni. Az IQ-dat tekintve elhiheted, hogy sok "kis hülye minecrafter" köröket ver rád.

Sok sikert a csatornádhoz! ;-)

2015. dec. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hasonló véleményem van. mégis mit nézzek azon, hogy valaki játszik? én is meg tudom venni azt a játékot, ha kijön egy új dlc, akkor azt is meg tudom venni. de garantálni tudom, hogyha mégis kíváncsi lennék, mielőtt megveszek valamit, nálad jóval hamarabb csinál valaki videót arról...hisz nem hinném, te vagy az a 15 éves gazdag gyerek, aki megjelenés napján a látatlanban arra költi a zsebpénzét, hogy a megjelenő játékokat, dlc-ket azonnal megvegye, hogy bemutathassa...


te inkább az lehetsz, aki meglát valakinél egy videót, látja, hogy hú, ez népszerű, és akkor te is csinálsz róla egy videót...ebben mégis mit kéne nézni? mért nézzem meg 20 helyen ugyanazt a játékbemutatót?


ha lenne valami egyedi tudásod, amivel kitűnsz a többi ember közül, akkor leszel videós...


de mindenekelőtt az ember nem azért kezd el videózni, hogy majd dőljön a nézettség egy semmitmondó szarra...

2015. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/user/Dre3usz/videos


ez a csatornája...privátba elküldte...nos, hát én 2014-et látom a regisztrációnál...érdekes.


meg azt írta privátban, hogy ncore-ról szedi le a cuccokat...:D


én kb. a legújabb videóból megnéztem másfél percet, és meguntam...ez a rohadtnagy baj...


megnézel egy bármilyen másik gameplay-es csatornát, szórakoztató, mert a videós, teszem azt mondjuk Alexovics, hozzáteszi az ő saját baromságait...te meg csak dumálsz a vakvilágba, kb. mintha te olyan rohadtul okos lennél, mert megnéztél egy angol nyelvű ac-s végigjátszást, és onnan mostmár tudod, mit kell csinálni.

2015. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most túl azon, hogy már bocs, én egy ember értékét nem a feliratkozóinak a számában mérem, ennek vajmi kevés köze van az illető szellemi képességeihez. Nem akarok példákat felhozni, láttam én már tízezres nagyságrendő feliratkozót olyan egyénnél, akinek az IQ-ja egy marék lepkéével vetekszik.

Az meg, hogy ki az idióta, azon lehetne vitatkozni. De hidd csak magad olyan nagymenőnek a 122 feliratkozóddal, meg a videónkénti átlag 2 lájkkal.

Mielőtt másokat leszólsz, előbb inkább nézz magadba! Idejössz rinyálni, mert nem megy a csatornád, aki meg talán pár dologra rávilágít, azt leidiótázod? Te tudod, csak ettől még nem lesz igazad.

De mondom, ha akkora nagy Janinak képzeled magad, akkor oldd meg a problémáidat magad. ;-)

A magas lóról meg jobban tennéd, ha leszállnál, mert tudod, onnan bizony nagyot lehet esni.

2015. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt a kommentet amit a csávó privátba rakott , hát 2014 ben regisztráltam !

Persze !

2007 óta játszok kölök nem videózok !

Valószínüleg akkor még meg se születtél!

És ha jól megy a matek , gondolom egy 2. osnak nem megy sajna bajna , 2014 május , egy év + 7 hónap + fél , az már 1 év 7 és fél hónap .

Ha te eggyre kerekítesz , én márpedig matek tagozatos gimnáziumi osztályba járok, akkor ez így valószínüleg nem jó válasz.

Már bocsánat a szakmunkást végzetteknek , meg az alacsony IQ val rendelkező kommentelő egyéneknek , +

a 10 évnél kissebbektől , hogy ne kommenteljél ha még a számolás sem megy ember !

Inkább felmegyek az Elittárs.hu-ra , igaz hogy társkereső , de azok legalább inteligensek , és nem agyalágyultak....

2015. dec. 26. 19:20
 10/11 A kérdező kommentje:

Én értelmes emberektől vártam válaszokat , nem azoktól , akiknek vajból van az agya .

Hát most ez így , meg alexovics, meg legyen kevesebb az IQ-d.

Sajnálom , én nem hülye embernek születtem .

És kevésbé annak hogy megértsem a társadalmi normákat.

2015. dec. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!