Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steamen hogy töltsek fel...

Steamen hogy töltsek fel pénzt automatából?

Figyelt kérdés

2015. dec. 26. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ATM-ből nem lehet. Ha nincs bankkártyád akkor csinálj egy paypal számlát, sétálj be a legközelebbi/legszimpatikusabb bankba, rakj fel a paypal számládra x forintot, és abból vásárolj
2015. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bankból ne próbálj meg pénzt felrakni paypalra(csak számláról utalni) mert én próbáltam utána a bank és a paypal egymásra mutogattak hogy a másiknál van a pénz a paypal a fejemhez vágta hogy így nem is lehet feltölteni a bank meg azt mondta h nem tudnak segíteni mer már a paypal számláján van a pénz..
2015. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
vannak ilyen automaták ahol bekell tenni a pénzt beirni a steam jelszavadat és ad egy kódot amit ha beirsz a steamodba feltölti a pénzt (én igy hallottam...) csak én még ilyet nem csináltam és gondoltam aki csinálta már kicsit pontosabban eligazithat.
2015. dec. 26. 17:11
 4/4 enzo. válasza:

Ilyen megoldás nem létezik itt Európában, Amerikában nem kizárt hogy van ilyenre lehetőség. De itt nincs:)


Nálunk csak közvetlen bankkártyáról, paypallal, és átutalással tudsz feltölteni pénzt a steamedre.


Én mindig közvetlen bankkártyáról töltök fel pénzt: soha nem volt gond még vele. Siess a feltöltéssel mert csak 4.-éig tart a leárazás steamen ;)

2016. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!