Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook elkezdett meleg...

A facebook elkezdett meleg oldalakat javasolni ez mitől van?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok az és erre behozza ezeket az oldalakat amúgy semmi bajom a melegekkel. Ja és remélem ezeket nem látják mások, hogy nekem ilyet ajánl nem akarom, hogy azt gondolják emiatt, hogy én is az vagyok:D

2015. dec. 28. 22:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Használok
2015. dec. 29. 15:29
 12/13 anonim válasza:
Nézd meg hogy milyen csoportok tagja vagy. Haverommal beszopattuk egymást és a egymás facebookján 40-40 meleg csoportba beléptünk kib@$*9sból. Lehet hogy veled is trollkodtak
2015. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A facebookon alapba bármi előjöhet ajánlásként. Nekem olyan embereket ajánlgatott bejelölésre, akiket életembe nem láttam még, aztán kiderült, hogy egyik ismerősöm, ismerősének az ismerősei között van.

Tehát simán ajánlhat neked ilyen csoportokat is úgy, hogy egyik ismerősöd ismerősének az ismerőse van bent.

Beállításoknál is lehet ilyet, hogy kik jelölhetnek be például, és ott is van olyan opció, hogy ismerősök ismerősei.

2015. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!