Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltüntetni az...

Hogy lehet eltüntetni az aliexpresses hírdetéseket?

Figyelt kérdés
Ha az aliexpressen keresek valamit állandóan a jobb alsó sarokban megjelennek aliexpresses reklámok! Néha kilehet X-elni, de többségében nem! Van amikor középen jelenk meg 1-2 de az kisebb és azt kilehet X-elni! Eddig nem volt ilyen! Más hasonló jellegű oldalaknál is ugyan ígymegjelenik az ALIEXPRESS-es reklám!Mit kéne tennem? Az ali-n kéne valamit csinálnom? Próbáltam már azt is hogy a tálcát eltüntettem de a reklámot még akkor se lehetett ki X-elni... Kérem segítsen valaki akinek hasonló problémája van!
2015. dec. 29. 11:57
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Csak aliexpressen jelennek meg?
2015. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott igen mindig! De más oldalakon is néha és csak aliexpresses hírdetések
2015. dec. 29. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Adblock Plust, vagy uBlock Origint próbáld ki, minden böngészőhöz elérhetők. Kis mini alkalmazás, ami blokkolja a felugró ablakokat, és az oldalon a reklámokat, hirdetéseket. Hasznos kis dolgok, próbáld ki, hátha blokkolja ezeket is.
2015. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a Chrome Internetes Áruházból kell letöltenem??
2015. dec. 29. 12:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Megvan letöltöttem! Most mit tegyek,?
2015. dec. 29. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Chromenál nem tudom mit kell csinálni, gondolom ott is felteszi magát, mint a Firefoxnál. Elvben az ablak valamelyik sarkában kell lennie egy piros behajtani tilos táblának, benne egy "ABP" felirattal, vagy egy piros pajzs szerű ikon, benne egy "UO" felirattal.
2015. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mind a kettő ott van! az ABP-t már tegnap letöltöttem de semmi!! Az UD és az ABP alatt is van egy-egy szám! de most valamit kattintanom kellene rá?
2015. dec. 29. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha van ott szám, akkor azt jelenti, hogy X dolgot blokkolt. Pl. itt a gyakori kérdéseken az uBlock nekem 2 dolgot blokkolt.
2015. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem értem... de az aliexpressről még mindig nem tüntek el!
2015. dec. 29. 12:27
 10/10 A kérdező kommentje:
ez a malwarebytes nem használna rá? Letöltsem?
2015. dec. 29. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!