Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráljak az Interpals...

Regisztráljak az Interpals oldalra?

Figyelt kérdés

Japán nyelvet tanulok és úgy gondolom hasznos lenne ha tudnék Japánokkal beszélgetni és szeretnék is. Meg Dél-Koreai emberekkel is szeretnék. De nem tudom mennyire megbízható oldal. Milyen adatokat kell kiadnod magadról(kor,nem,országon kívül)? Képeket például muszáj feltölteni? Esetleg juttathat vírusokat a gépre?


Ha nem tudok valami jól angolul akkor is elboldogulok majd? Ott mindenki angolul ír egymásnak?


Van még más veszélye?



2015. dec. 31. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem muszáj megadni, nevet azt írsz be amit akarsz, a figyelmet felhívják hogy a képes profil esetén többen válaszolnak de nem kötelező képet feltölteni.

Bemutatkozásnak azt írsz amit akarsz-jónak látsz...

Én a mindennapos használatra szánt mailcímemet nem adnám meg, csinálnék erre egyet külön amit beregisztrálnék, nem a megbízhatóság miatt, hanem ha egyszer mondjuk valamiért kikerül a cím, ne a mindennapos használati cím kerüljön spamelés alá meg ilyesmi...

2015. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Úgy tudom, van lehetőség bejelölni, milyen nyelveken mennyire tudsz, szerintem azt érdemes. Mikor én voltam fent rajta elég nehezen találtam olyan japánt akivel hosszabban el tudtam beszélgetni, valószínűleg nem keltettem fel az érdeklődést, vagy nem tudom. Viszont csomó arab írt rám, alig győztem lerázni őket. Ez az én tapasztalatom, de sokan jól jártak vele.

Szóval vírust meg hasonló frászt nem osztogat az oldal, csak türelem kell hozzá.

2016. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Regisztráltam, remélem jól tettem!
2016. jan. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!