Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell törölni a facebook...

Maciikaa kérdése:

Hogy kell törölni a facebook profilt?

Figyelt kérdés
Meguntam, hogy csak csücsörítő kacsaszájú lányakoat kell néznem ha felmegyek facebookra, és hogy ha kiírom pl. hogy boldog kasrácsonyt, akkor le sem szarják. Úgy döntöttem törölni fogom, de nem találtam az opciót. A telefonom is csak feleslegesen van rajt foglalja a helyet, így is elég lassú.

2015. dec. 31. 21:22
 1/2 anonim válasza:

Telefonról törölheted nyugodtan az alkalmazást attól még böngészőből használhatod, nekem nincs is a telefonomon a Facebook alkalmazás mégis tudom gonstalanul használni.


Ha nem tetszenek ezek a lányok, ne járkál az adatlapjukra és íratkozz le a profiljukról, esetleg töröld Őket az ismerőseid közül.


Az én posztjaimat is lefossák, megoldás: ne posztolj többet.


A mai világban a Facebook olyan mint a telefonszám vagy az email cím, alapvető szükséglet, sokan ott kommunikálnak pl az egyetemen is, ingyenes, nem kell vagyonokat fizetni a telefonért és gyors is, megbízhatóbb is.


Arról pedig nem a weboldal tehet, hogy sznob ismerőseid vannak.


De ha nem győztelek meg, tessék:


[link]

2016. jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. jan. 1. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!