Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Nem sikerült betölteni a...

"Nem sikerült betölteni a beépülő modult. " Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Google Chrome böngészőt használok és ez az üzenet jelent meg pár napja videóknál. Youtube megy, de más videómegosztók nem (pl. Indavideo). Adobe Flash Playert újratelepítettem, próbálkoztam a pluginok frissítésével, de továbbra sem tudok videókat lejátszani. Mi lehet a gond és mi okozza a hibát?

2016. jan. 1. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A Google Chrome kitiltotta az Adobe Flash Playert, helyette HTML5 van beépítve.

Telepítsél Mozilla Firefox-ot, abban állítsd be úgy, hogy kérdezzen rá, aktiválhatja-e az Adobe Flash Playert. Én így használom.

2016. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez azt jelenti, hogy semmilyen megoldás nincs Chrome-ra? Csak mert pont most, hogy az okostelefonomon is Chrome-ot használok és működik a szinkronizáció, így a könyvjelzők, előzmények, minden megtekinthető telefonról illetve gépről is, nem nagyon örülnék neki, ha böngészőt kellene váltanom. Régen egyébként Firefox-párti voltam, de pont az egységesítés miatt tértem át Chrome-ra...

2016. jan. 3. 13:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez a helyzet, sok Flash-t használó weboldalnál még nem váltottak, ezért kell a két böngésző. Ez van.
2016. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2016. jan. 3. 13:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, most megnéztem az Indavideót, nekem Chrome böngészővel is lejátssza. Valami más gond is lehet nálad, a legjobb lenne lecserélni a Chrome-t, előtte felajánlja, hogy felteszi a Felhőbe a beállításokat, könyvjelzőket. Utána teljesen töröld le, tisztán innen telepítsd újra.

[link]

Van egy olyan hibája, hogy a Tanúsítványokkal van gondja. (SSL error). Én is így jártam decemberben, néha most is ezzel szórakozik, de másodszorra betölti.

2016. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt lejátssza? Nekem a Chrome igen:

[link]

2016. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem játssza le, ugyanaz a hibaüzenet jelentkezik, mint amit fentebb is írtam. Tehát akkor valami mással lehet a probléma.
2016. jan. 3. 13:32
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs Eset-Nod a gépeden, ezt futtasd le.

[link]

2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, ki fogom próbálni! :)
2016. jan. 3. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!